• 1
  • 2
11 22

پشتیبانی فنی و به روز رسانی

طراحی وب سایت، اولین گام یک همکاری است. چیزی که در ادامه به بقا و رسیدن به اهداف سایت شما کمک خواهد کرد، پشتیبانی فنی و به روزرسانی های نرم افزاری و محتوایی سایت شما است. ما اینجاییم تا تمام نیازهای شما و سازمانتان را برآورده کنیم و پیچیدگی های فنی و ساختاری این عرصه را برای شما به حداقل برسانیم.

سادگی، زیبایی، کارآمدی

این سه عنوان، سه اصل اساسی ما در هر پروژه می باشد. پس از سال ها مطالعه و تجربه در زمینه طراحی سایت و با دریافت و بررسی بازخوردهای کاربران، ما این سه اصل را اساس پروژه های خود قرار دادیم. به طور کلی میتوان گفت سادگی باعث جذب مخاطب بیشتر، زیبایی باعث افزایش حس رضایت کاربر و کارآمدی باعث افزایش کارایی کاربر در استفاده از سایت می گردد.

طراحی سایت با کد استاندارد

تمام مراحل کاری طراحی یک سایت، آن چیزی نیست که شما در ظاهر سایت مشاهده می نمایید. کدهای یک سایت هستند که در حقیقت کیفیت یک پروژه طراحی سایت را مشخص می کنند. طراحی سایت با کد استاندارد، بهبود بهینه سازی سایت شما برای موتورهای جستجو، کم شدن بار کاری سرور، کم شدن هزینه ها و سربارهای امنیتی و پایداری در توسعه سایت را برای شما به ارمغان خواهد آورد.

درباره ما

ما پذیرای نیازهای گوناگون زمینه های مختلف فعالیت شغلی شما هستیم. باور ما در شرکت پیشتازان ارائه راه حلهای جامع و کارشناسی شده به نیازهای مختلف همه مشتریانمان است.به همین منظور در تمامی مراحل طراحی ،اجرا وپشتیبانی پروژه های مختلف یاریگر شما هستیم وبرای ما میان موسسات کوچک و بزرگ و یا زمینه های فعالیت اقتصادی و اداری مختلف جهت ارائه خدمات تفاوتی وجود ندارد. توانایی ترکیب مکانیزمهای بازرگانی و اداری با سیستمهای فن آوری نوین اصلی ترین هدف شرکت پیشتازان تضمین موفقیت اداری و بازرگانی مشتریانش است به همین جهت علاوه بر ارائه خدمات و مشاوره پیش از اجرا ، پس از پیاده سازی پروژه نیز با ارائه خدمات و ارتقاء سیستمها ضامن موفقیت شما خواهیم بود از مثالهای بارز این ادعا می توان طراحی ،نصب و اجراء موفق برنامه LIMS برای سازمان غذا و کشاورزی ملل متحد ( فائو) در ایران را نام برد. نگرشی به افقهای آینده صرف نظر از توانایی ما در ارائه خدمات کامل و سریع به مشتریان شاغل در زمینه های مختلف از قبیل صنایع تولیدی،صنعتی و یا مشتریان شاغل در پستهای خدماتی و اداری همکاری با ما مزیتی دیگر نیز دارد و آن صرفه جویی در وقت و بهبود ارتباطات درون و بیرون سازمانی و نهایتاً پیشبرد اهداف شما توسط کارشناسان مجرب و خدمات متمایز شرکت ماست. يك نكته قابل تامل در فضاي IT كشور وجود بعضي نياز هاي انباشته در شركت ها، سازمانها و وجود شركت هاي بسيار ارائه كننده اين خدمات است ما بر اين عقيده ايم كه دو عامل باعث برزو اين گپ ميشود: 1. عدم ديد صحيح نسبت به اين حوزه در مديران و صاحبان مشاغل 2. عدم اطمينان در دريافت صحيح و معقول (از منظر قيمت و كيفيت و زمان) اين خدمات پيشتازان با دو رويكرد قصد پر كردن اين خلا را دارد: 1. ارائه نظرات كارشناسي و مشاوره كاملا صادقانه جهت اتخاذ بهترين تصميم و انتخاب بهترين روش و ايجاد ديد باز در انتخاب بدون جهت دهي خاص. 2. ارائه خدمات در فضاي تاملي با زمان بندي مناسب قيمت رقابتي معقول و كاملا اقتصادي و كيفيت مناسب (مشتريان ما بهترين رزومه ما هستند) انعطاف پذيري مثال زدني پيشتازان در مواجه با اختلافات و مشكلات باعث ايجاد فضاي مناسب بين طرفين گرديده و تجربه يك كار موفق را پر رنگتر مي كند در يك كلام با استفاده از دانش و تجربه همكاران زبده خود و صداقت نياز هاي شما را مرتفع مي كنيم

مراحل طراحی سایت در شرکت پیشتازان

مراحل طراحی وب سایت