نمايش خبر
کاربردی‌ترین‌ برنامه‌های iOS کدامند؟
سیاری از کاربران گوشی‌های موبایل به گوشی‌های شرکت اپل مجهز هستند و این موضوع باعث می‌شود برنامه‌های سیستم عامل گوشی‌های اپل که iOS نام دارد در بین این کاربران رواج پیدا کند.


به گزارش ایتنا از ایسنا، در این لیست ۱۰ برنامه‌ی کاربردی برای سیستم iOS به چشم می‌خورد که کاربر می‌تواند با استفاده از هر کدام، بعضی از نیازهای خود را برطرف کند.

TED
TED چندین سال است که برای بیدار کردن خلاقیت کاربران در اختیار آن‌هاست و افراد باهوش و خلاق از آن استفاده می کنند.
این اپلیکیشن iOS همیشه بهترین روش برای جست‌وجو و بررسی ایده‌هایی است که ارزش به اشتراک‌گذاری را دارند و iOS ۷ نیز طرح جدید و ستون صوتی با جست‌وجوگر زمان و بازپخش ۳۰ ثانیه‌ای به این اپلیکیشن اضافه کرده است.

Worms
شما در این بازی به چند گروه ۵-۴ کرمی تبدیل می‌شوید و وظیفه شما حذف گروه‌های دیگر با اسلحه‌های مختلفی مثل آر پی چی، موشک، نارنجک و بمب‌های مختلف است.
نسخه‌های قبلی این بازی در آیتونز بالای ۱۲ میلیون بار دانلود شد و با گرفتن امتیاز ۴٫۵ از ۵، لقب یکی از بهترین بازی‌های ایتونز را به خود اختصاص داد. شما می‌توانید در این بازی به صورت تک‌نفره و یا چند نفره به مبارزه با حریفان بپردازید.

ebuddy
نرم افزار مسنجر قدرتمند ebuddy که تمامی مسنجرها را در خود گنجانده است و کاربر به راحتی به وسیله آن میتواند در اینترنت آنلاین شده و به راحتی نگاهی به ایمیل‌های خود بیندازد و با دوستان خود مشغول گفت‌وگو شود.

شما به کمک این نرم افزار مفید میتوانید به راحتی به صورت همزمان در Windows Live Messenger و یا در صفحاتی مثل چت یاهو آنلاین شوید و با دوستان خود چت کنید.


11/02/2013