نمايش خبر
رخش رام نشدنی ایسوس معرفی شد
 


ایسوس به تازگی جدیدترین کارت گرافیک خود را با نام R۹ ۲۹۵X۲ را معرفی نموده است که از دو پردازنده گرافیکی بسیار پرقدرت برروی یک بورد بهره می برد. همچنین ۸ گیگابایت حافظه پر سرعت و سیستم خنک کننده ترکیبی (آب/هوا) از دیگر ویژگی های این کارت پرقدرت می باشد.

ابزار اختصاصی برای بالاترین کارایی -اشتراک بازی به صورت زنده
R۹ ۲۹۵X۲ دارای کارایی فوق العاده ای می باشد، اما تنها کاربران ایسوس می توانند پتانسیل نهفته این کارت را به وسیله ابزار GPU Tweak رها نمایند و به اوج کارایی دست یابند. این ابزار بسیار کاربردی و در عین حال ساده به کاربران این قابلیت را می دهد تا بتوانند تنظیمات مختلف کارت مانند سرعت پردازنده های گرافیکی به طور جداگانه، سرعت حافظه های گرافیکی، ولتاژ، سرعت فن و غیره را تغییر دهند و بدین ترتیب کاربران کارت R۹ ۲۹۵X۲ ایسوس به راحتی می توانند کارت خود را اورکلاک نمایند. علاوه بر این گیمر ها می توانند به وسیله ابزار اختصاصی ایسوس با نام GPU Tweak Streaming بازی خود را به صورت مستقیم برروی اینترنت به اشتراک بگزارند .به واسطه این ابزار کاربر می تواند در حین بازی یک پنجره جدا گانه باز نموده و عکس ها، تصاویر وب کم و حتی چت های خود را به اشتراک بگزارند و بدین صورت با دیگران به تعامل بپردازند.

دو پردازنده گرافیکی،۶ خروجی تصویر، بالاترین میزان لذت در بازی ها
همانطور که پیشتر بدان اشاره شد کارت گرافیک جدید ایسوس مجهز به دو پردازنده گرافیکی از خانواده R۹ است که دارای فرکانس کاری ۱۰۱۸ MHz می باشد، این موضوع باعث می شود تا بازی بسیار سریعتر، روانتر و بدون کوچکترین مشکلی اجرا شود و این موقعی جذاب تر می شود که کاربران می تواند در وضوح تصویر فوق العاده ۴k/UHF(Ultra High-Definition) که برابر با ۳۸۴۰x۲۱۶۰ پیکسل می باشد به بازی بپردازند.
همچنین گیمر های می توانند ۶ مانیتور را به این کارت متصل نموده و بازی بر روی ۶ مانیتور به صورت یکپارچه را تجربه نمایند که بی شک یک حس فوق العاده خواهد بود.

خنک کننده آبی-بدون نیاز به نصب
سیستم خنک کننده ASUS R۹ ۲۹۵X۲ در واقع ترکیبی از روش مایع و هوا می باشد. این سیستم علاوه بر کاهش دما ، از نویز کمتری نیز برخوردار می باشد. سیستم خنک کننده دو اسلات این کارت یک کارایی فوق العاده در خنک نمودن این کارت به نمایش می گزارد. طراحی این سیستم به گونه ای انجام شده است تا تمامی قسمت حساس کارت مانند مدار رگولاتور، پردازنده های گرافیکی و چیپ های حافظه به نحوه مناسبی خنک شوند.

رخش رام نشدنی ایسوس معرفی شد

 

08/05/2014